0
Your Cart
No products in the cart.

Likva Yolu “Bati-1” “Fethiye/Pydnai/Xanthos” – 14/18 Eylül 2022

“Likya Yolu’nda ilk adım” Fethiye’den Pydnaiye,

Batı Likya – 1 (4 gece, 5 gün)

 Gizli saklı, ek masraf çıkarmadan, transferler, öğle yemekleri, HERŞEY DAHiL

 Siz gelin gerisini bize bırakın

 . • 14-18 Eylül 2022 (Çarşamba/Pazar) *

 Başvuru ve kayıt sırasında hangi tarihlere kayıt olmak istediğinizi belirtmeyi lütfen unutmayın. Bagvuru igin sayfanın agagisindaki formu doldurabilir veya +90-5558101267 no.lu telefonumuzu arayabilirsiniz, veya sitenin sağ alt tarafında bulunan whatsap ikonuna tıklayarak direk whatsapdan ulaşabilirsiniz

 Defalarca yürünse de ilk gün heyecanını yaşatan “Likya Yolu” klasiği. Transfersiz. Adım Adım. Fethiye’den Türkiye’nin en uzun kumsalı, Patara’ nin batısı Pydnaiye, Karadere’ye

 PROGRAM Yürüyüş Günü 1 – Kayaköy/Ölüdeniz (8 km.) – Çarşamba

 Buluşma günü Ölüdeniz’de otele yerleşmiş olan katılımcılarla likya yolu rotalarindan Kayaköy-Ölüdeniz (yaklaşık 10 km.) yürüyüşü yapacağız. Katılmak istemeyenler veya geç giriş yapacaklar ölüdenizde vakit geçirebilir.

 Herkesin farklı ulaşım saatleri ve farklı ulaşım araçlarını tercih edecek olması sebebiyle transfer pakete dahil değildir. Dalaman havaalanından Havaş veya Muttas araçlar ile Fethiye’ye ulaşmak çok kolay. Dalaman-Fethiye (Otogar) bir saat sürüyor. Konaklamamiz yürüyüşe başlayacağımız Ölüdeniz’ de olacak.

 Fethiye Otogar’dan Ölüdeniz’ ulaşmak için Otogar çıkışında bulunan Carrefour marketin önünden sıkça geçen Ölüdeniz minibüslerine binmeniz gerekiyor.

 Tur boyunca ana cantalarimiz araçlarla transfer olurken, yürüyüslerimiz günlük küçük Sırt çantası ile olacak

 Yürüyüş Günü 2 – Ovacık – Kozagaç – Faralya – Kabak (19 km.) – Perşembe

 Erken kahvaltı sonrası ovacıkta bağlangıç noktasından yürüyüşümüz başlıyor

 Yolda ilk adımlar. Hayallerin başlangıcı.

 İlk gün yürüyüşü likya yolunun unutulmaz manzaralarını içeriyor. Katılımcıların yürüyüşün keyfini çıkarmakta, kendileri ile başbaşa kalmasında, yol arkadaşlarını tanımasında fayda var. Yolumuz uzun

 Yürüyüş Günü 3 – Kabak – Alınca – Yediburunlar (17 km.) – Cuma

 Sabah erken saatlerde Kabak tan Alınca’ya çıkışımız başlayacak.

 Biraz yorucu olsa da yoruldugunuzu anlamadan Alınca ya ulaşmış olacağız. Fakat giriş rotası, gün sonu ve manzaralar tüm rotanın unutulmazlar arasında olacak. Alınca, Likya Yolu üzerinde köy yaşantisinin bağladığı ilk yerleşimlerden biri. Alınca dan sonra rotamız Yediburunlar, Ge köy olacak.

 Yürüyüş Günü 4 – Yediburunlar – Sidyma (10 km.) – Cumartesi

 Ge’den başlayan yürüyüşümüzde öğle saatlerinde Sidyma ya ulaşacağız. Antik yerleşim Sidyma’da kısa bilgilendirme ve öğle yemeği sonrası konaklayacagimiz Gavuragili’na transferimiz olacak.

 Transferimiz sırasında yolumuzun üzerinde Pydnai yi de göreceğiz. Gavuragili’nda öncesi deniz molamiz olacak. Kumluca ve Kınık ticaret ve sera bölgesi olduğundan yürüyüş açısından keyifli olmayan bu kısımlar araç (transfer) ile geçiyor, transferimiz sırasında Likya’nin önemli antik kentlerini ziyaret ediyor olacağız.

 Yürüyüş Günü 5 – Serbest Zaman / Fethiye Dönüş (Transfer) – Pazar

 Sabah serbest zamanın ardından Fethiye’ye transferimiz olacak. Yola çıkmadan denize de girebilirsiniz. Transferimiz sırasında Letoon ve Xanthos Antik Kentlerini de ziyaret edeceğiz. öğle saatlerinde Fethiye Otogarına transfer olacağız. Fethiye Otogarında zaman kaybı yaşamadan Dalaman Havaalanı’na transfer aracımızla ulaşmak isterseniz bu talebinizi lütfen bize bildirin. Fethiye-Dalaman Havaalanı ulaşımı ekstradir.

 Yürüyüşün devamı mi? Neden olmasın? Biz yola devam ediyoruz. Gelin birlikte olsun.

 Gavuragilr’ndan Fethiye Otogar a yapacağımız transfer tur paketine dahildir. Transfer için dönüş saatlerine ve yoğunluğa göre planlanmış tek bir araç olacaktır.

 LiKYA YOLU – 1. ADIM – “FETHiYE – PYDNAI (KARADERE)* –

 (4 GECE/5 GÜN) 14-18 Eylül 2022

 Başvuru ve kayıt sırasında hangi tarihlere kayıt olmak istediğinizi belirtmeyi lütfen unutmayın. Başvuru için sayfanın aşagisindaki formu doldurabilir veya +90-5558101267 no.lu telefonumuzu arayabilirsiniz. veya sitenin sağ alt tarafında bulunan whatsap ikonuna tıklayarak direk whatsapdan ulaşabilirsiniz

 Konaklama ve Genel Bilgilendirme: Pansiyon konaklama. Cantalarmiz transfer olacağı için ana yüklerimizi sırtımızda taşımayacağız. yürüyüşlerimiz günlük küçük çantalarla olacak.

 Etkinlik Ücreti: 6.450 TL (4 gece, 5 gün), Konaklamalar iki kişilik odalarda kişi başıdır. Tek kişi konaklama farkı 1.050 TL’dir. Programa her şey dahildir.

 Paket içeriği

 Pansiyon Konaklama (Kahvaltı, akşam yemeği dahil. Half Board)

 • Yürüyüş boyunca tüm ulaşım ve her gün ana valiz/çanta transferleri

 • öğle Yemekleri (mümkün olan her gün yerel halkın misafiriyiz. Yemekten kısmak yok)

 • Zorunlu seyahat sigortası

 • Bir sene geçerli, kişiye özel MüzeKart

 • Rehberlik hizmetleri

 • Altuğ Şenel imzalı *Adım Adım Likya Yolu” kitabı

 Pakete Dahil Olmayanlar

 Transferler (havaalanı ve ekstra transfer talepleri) Kissel harcamalar (market aliverisleri, yemekler sırasında tüm alkollü/alkolsüz içecekler)

 Olmazsa Olmazlarımız

 • Doğa faaliyetine uygun ayakkabı

 • Yürüyüş Batonu (çift) Günlük Yürüyügler için Sırt çantası (15-20 litre)

 Önemli Bilgilendirmeler

 • Konforlu ve verimli yürüyüş, butik

Add a Comment

Your email address will not be published.

United Kingdom
Travel to

United Kingdom

Quick booking process

Talk to an expert