0
Your Cart
No products in the cart.

Kurban Bayramı Özel (Butik Likya Yolu)15-16-17-18 Haziran Her Şey Dahil

Bu program diğerlerinden farklı; havaların ısınmasıyla hem Likya Yolu’nun en özel parkurlarını yürümek hem de bol bol tatil yapmak isteyenler doğru yerde. Aynı zamanda bu program ailelere çok uygun.

4 gece 5 gün Herşey Dahil

Tura Dahil Olanlar:

Fethiyeden başlayan ve Fethiyede biten bütün transferler
Sabah, öğlen ve akşam yemekleri
Çanta & valiz transferi
Rehberlik hizmeti
Zorunlu seyahat sigortası
3 gece Kelebekler Vadisi Tepe Noktası Faralya Köyünde konaklama
1 gece köy evinde konaklama (Yediburunlar Ge Köy – Bel Köyü)

    1.Gün:

Herkesin geliş saati farklı olabildiğinden ilk gün yürüyüş gerçekleştirmiyoruz. Erken gelen misafirlerimiz Fethiye’de Ölüdenizde veya pansiyonda o günü dinlenerek geçirebilir. Akşam programı hakkında detaylı bir konuşma ve yemek yiyeceğiz.

  1. gün (Ovacık – Kozağaç – Kirme – Faralya) (14 km):

Kısa bir transferle Likya Yolu başlangıç noktasına gidiyoruz. Muhteşem Ölüdeniz manzarasıyla Babadağ eteklerindeki yaylalara kadar çıkıyoruz. Burada köy evinde öğle yemeğimizi yiyip Faralya’ya iniyoruz. Kelebekler Vadisi seyir terasında gün batımı yapmak için en güzel nokta. Otelimizde akşam yemeği ve yemek sonrası organizasyon (Duruma göre akşam Kabak Koyunda bir mekâna gidip eğlenilecek).

  1. gün (Faralya – Aladere Şelalesi – Kabak Koyu) (8 km):

Kabak Koyunda hiç kimsenin bilmediği şelaleye yürüyeceğiz. Aladere Şelalesinde yüzme molası verip şelalede serinleyeceğiz. Buradan Kabak Koyuna yürüyeceğiz. Öğlen yemeğimizi yedikten sonra akşam saatine kadar Kabak Koyunun tadını çıkartacağız. Dileyenlerle Kabak Mağarasına gideceğiz. Eğer istenilirse ekstra olarak Cennet Koyuna gidilecek (Tekne ile). Akşam üstü aracımızla Faralya’da bulunan otelimize döneceğiz. Yemekten sonra serbest zaman olacak.

  1. gün (7 km):

Kısa bir transferle Alıncaya çıkıyoruz. Artık denizden uzak dağlardan en güzel Yediburunlar manzarasını izleyeceksiniz. Bu manzaradan ayrılmak istemeyeceksiniz. Anıtsal Yassı Kaya Osmanlı sarnıcının büyüleyici manzarası sizleri mest edecek. Yediburunlarda yerel halkın misafiriyiz.

  1. gün (6 km):

Yediburunlardan Bel Köyüne yürüyoruz sağımıza yine muhteşem Akdeniz manzarasını alarak Bel Köyüne varıyoruz. Burada bekleyen aracımızla Sidyma Antik Kentine geçiyoruz. Öğlen yemeğimizi burada yine yerel halkın evinde yiyoruz. Sidyma Antik Kentini gezip Fethiye’ye dönüyoruz.

Etkinliğimiz Fethiye Otogarda son bulacak. Bitiş saati 18.00 olacak şekilde program yapabilirsiniz.

Bu turda nereleri göreceğiz?

Ölüdeniz Ovacık Babadağ eteklerindeki yaylalar (Kirme, Kozağaç) Faralya (Uzunyurt) Kelebekler Vadisi Seyir Tepesi Kabak Koyu Kabak Şelalesi (Aladere Şelalesi) Cennet Koyu Alınca (Göç Yolu) Yediburunlar Ge Köy Anıtsal Yassı Kaya Kalabantina Koyu Osmanlı Sarnıçları Sidyma Antik Kenti

Etkinlik ücreti: İki dört kişilik odalarda kişi başı fiyatı 14950 TL. Tek kalmak isteyen misafirlerimiz 5000 TL fark ödeyerek ayrı odada kalabilir. Rezervasyon yapacak misafirlerimiz 5000 TL kapora gönderdikten sonra geri kalanı tur başlangıcında nakit veya EFT-havale şeklinde ödeyebilir. Dileyen misafirlerimiz kredi kartı ile de ödeme yapabilir.

İletişim: +905558101267 veya sayfanın sağ tarafındaki Whatsapp ikonuna tıklayarak bizlere hızlıca Whatsapp’tan yazabilirsiniz.

Son 15 gün kalaya kadar iptal işlemi yapabilirsiniz. 15 gün kalan etkinliklerde yapılan iptallerde kapora bedeli geri ödenmez. Son 1 hafta iptal edilen etkinliklerden faaliyet ücretinin tamamı talep edilir.

Doğa Yürüyüş Rehberi: İskender Baydan

Instagram @dogadaolan_

Mutlaka Olması Gerekenler:

Bir çift baton Doğa yürüyüşüne uygun ayakkabı (Bilekli tavsiye edilir) Yağmurluk Güneş kremi Müze Kart Kullandığınız ilaçlar 15-20 litre günlük çanta Şapka Havlu Mayo Şort

Önemli: 
Yürüyüş parkurumuz, sürdürülebilir turizm ilkeleri çerçevesinde köylerin ve yerel işletmelerin dokusunu koruyarak tasarlanmıştır. Bu sebeple, tesislerimiz çeşitlilik göstermektedir; bazıları havuzlu bungalov tarzında tasarlanmışken, bazıları geleneksel köy evi konseptinde hizmet vermektedir. Ancak, tüm tesislerimizde ortak olan ve en önem verdiğimiz nokta, temizlik konusunda asla taviz vermemektir. Misafirlerimizin rahatı ve sağlığı bizim için her zaman önceliklidir.

Bu etkinlik Demtech Travel TÜRSAB No: 12941 tarafından düzenlenmektedir.

 

Add a Comment

Your email address will not be published.

United Kingdom
Travel to

United Kingdom

Quick booking process

Talk to an expert