0
Your Cart
No products in the cart.

Fethiye – Ölüdeniz- Kabak Koyu – Yediburunlar – Sidyma Antik Kenti- Karadere

7-8-9-10-11 Nisan (Doldu)

 

 

22-23-24-25 Mart (Doldu

8-9-10-11 Nisan (Doldu)

8-9-10-11-12- Mayıs (son 2 kişi)

30-31 Mayıs 1- 2 Haziran (Son 4 Kişi)

3-4-5-6-7 Haziran (son 5 kişi)

Bu turda neler var?

Telmessos
Ölüdeniz
Muhteşem ölüdeniz manzarası
Babadağ eteklerindeki yaylalar(kirme,kozağaç)
Faralya
Kelebekler vadisi seyir tepesi
Kabak Koyu
Alınca (Göç yolu)
Yediburunlar ge köy
Anıtsal Yassı kaya
Kalabantina koyu
Osmanlı sarnıçları
Sidyma antik kenti
Gavurağılı
Pydnae antik kenti


Tura Dahil Olanlar.
Fethiye’den başlayan bütün transferler. Yürüyüşümüzü günlük çantalar ile yapıyoruz Ana çantalarımızı transferle gönderiyoruz.
Sabah,ve akşam yemekleri
3 gece pansiyon ve bungalow konaklama,
Rehberlik ücreti
Seyehat sigortası

Ücrete Dahil olmayanlar
Fethiye’ye ulaşım
Kişisel Harcamalar
Müze ve Ören yeri giriş Ücretleri

1. Gün Toplanma Ölüdeniz
Herkesin geliş saatleri farklı olduğundan ilk gün yürüyüş gerçekleştirmiyoruz. Bugün Muhteşem ölüdeniz plajında denize giriyoruz tanışma ve program hakkında detayları konuşuyoruz. Dileyenler bize 2. Gün Sabah eşlik  edebilirler

  1. Gün Ölüdeniz – Ovacık – Kirme – Kozağaç – Kelebekler Vadisi Faralya – Kabak koyu 19 Km maksimum irtifa 850 Metre

Sabah Saat 9.00 da. Likya yolu start tabelasından yürüyüşümüz muhteşem ölüdeniz manzarası ve kekik kokusu eşliğinde babadağın eteklerindeki köylere kadar gidilecek. manzara o kadar muhteşem ki yukarıya çıkarken yorulduğunuzu hissetmeyeceksiniz bile. çıkıştan sonra keyifli bir inişle faralya’ya ineceğiz. kelebekler vadisindeki kelebekleri yukarıdan selamlayıp kabak koyuna doğru devam edeceğiz. yürüyüşümüz kabak koyunda bitecek. Burada dileyenlerle kabak koyunda gün batımı yapacağız. Kabak koyunun farklı atmosferini daha önce görmediyseniz hazır olun.

  1. Gün Kabak- Alınca (Göç yolu) Yassı kaya – kalabantina koyu – osmanlı sarnıcı Yediburunlar Toplam 18 km (maksimum irtifa 770 metre)

Kabaktan erken saatlerde çıkıyoruz meşhur alınca göç yolunu yürüyoruz alıncaya çıkışımız zorlu olsa da yukarıya çıktığımızda yediburunlar manzarası size bütün yorgunluğunuzu unutturacak. sonrasında likya yolunun klasikleşmiş yassı kayasında anı fotoğrafları çekiyoruz kalabantina koyunu yukarıdan selamlıyoruz tarihi osmanlı sarnıcından sonra yediburunlara varıyoruz.

4. gün Yediburunlar siydma antik kenti Bel Köyü Toplam 14 km (maksimum irtifa 250 metre)

Yediburunlarda konakladığımız pansiyondan siydma antik kentine 7 km lik muhteşem parkurumuz bizi bekliyor. sidyma antik kentini gezip buradan Bel köyüne yürüyüşümüz devam edecek.

  1. Gün Bel Belceğiz Gavurağılı Karadere Toplam 16 Km Maksimum irtifa 400 MetreBel köyünden konakladığımız köy evinden sabah 9.00 da hareket ediyoruz Karşımızda Akdağları alıp meşhur gavurağılı inişini gerçekleştireceğiz. Gavurağılı inişi batı likyanın en zor kısmı gibi görünse de herkesin rahat bir şekilde bitirebileceği parkur.. deneyimli rehberiniz sizlere bunun bilgisini özellikle verecektir.
    Karaderede yürüyüşümüzü bitirip fethiye’ye hareket ediyoruz.
    Tebrikler Likya yolunun 1. Etabını bitirdiniz Bir sonraki etaplarda görüşmek üzere.

Etkinliğimiz fethiye otogarda son bulacak. Bitiş saatimiz 19.00 olacak şekilde program yapabilirsiniz.

Etkinlik ücreti: iki dört kişilik odalarda kişi başı fiyatı 11950 TL tek kalmak isteyen misafirlerimiz 5000 tl fark ödeyerek ayrı odada kalabilir. Rezervasyon yapacak misafirlerimiz 3000 tl kapora gönderdikten sonra geri kalanı tur başlangıcında nakit veya eft-havale şeklinde ödeyebilir.Dileyen misafirlerimiz kredi kartı ile de ödeme yapabilir. 1. Gün katılmayacak misaifirlerimiz için etkinlik ücreti 10000 tldir.

 

İletişim : +905558101267 veya sayfanın sağ tarafındaki whatsapp ikonuna tıklayarak bizlere hızlıca whatsappdan yazabilirsiniz.
Son 15 gün kalaya kadar iptal işlemi yapabilirsiniz. 15 gün kalan etkinliklerde yapılan iptallerde kapora bedeli geri ödenmez. Son 1 hafta iptal edilen etkinliklerden faaliyet ücretinin tamamı talep edilir

Doğa Yürüyüş Rehberi : İskender Baydan

instagram @dogadaolan_

Mutlaka olması Gerekenler

Bir çift baton
Doğa yürüyüşüne uygun ayakkabı (bilekli tavsiye edilir)
Yağmurluk
Güneş kremi
Müze Kart
Kullandığınız ilaçlar
15-20 litre günlük çanta.
Şapka
Havlu Mayo Şort

Önemli: 
Yürüyüş parkurumuz, sürdürülebilir turizm ilkeleri çerçevesinde köylerin ve yerel işletmelerin dokusunu koruyarak tasarlanmıştır. Bu sebeple, tesislerimiz çeşitlilik göstermektedir; bazıları havuzlu bungalov tarzında tasarlanmışken, bazıları geleneksel köy evi konseptinde hizmet vermektedir. Ancak, tüm tesislerimizde ortak olan ve en önem verdiğimiz nokta, temizlik konusunda asla taviz vermemektir. Misafirlerimizin rahatı ve sağlığı bizim için her zaman önceliklidir.

 

Bu etkinlik Demtech Travel TÜRSAB No: 12941 tarafından düzenlenmektedir.

Add a Comment

Your email address will not be published.

United Kingdom
Travel to

United Kingdom

Quick booking process

Talk to an expert